Domov

Dropček

Kvapky pomoci

Transparentnosť

Rozprávka

Kontakt

Kvapky pomoci

Kvapky pomoci

Kvapky pomoci

prelepka_malovanka
belase-kvapky
pink-sun

Kúpou dvoch produktov (PROBIO-FIX® IMUN BABY,  PROBIO-FIX® BABY, CeVitko®, Nekadex® kvapky, DeVit® kvapky) zapojených do platformy Kvapka pomoci – Dropček ZÍSKATE HRAVÚ 52 str. MAĽOVANKU s motívmi rozprávky Radko a zakliata princezná Olívia a interaktívnymi úlohami.

kometa

Vymaľujme spolu krajší svet!

Pripravili sme pre vás hravú 52 stranovú maľovanku, ktorá prináša radosť a podporuje aj rozvoj detí. Tento interaktívny zošit nie len rozvíja jemnú motoriku a logiku, ale aj povzbudzuje detskú fantáziu. A čo je na tom najzaujímavejšie? Je ilustrovaný našou rozprávkou o Radkovi a zakliatej princeznej Olívii!

Obrázky do tejto maľovánky pre vás na výtvarnej výchove pripravili deti z Moldavy nad Bodvou pod vedením pani učiteľky Andrey Papp. Sú medzi nimi aj starší súrodenci detí z programu Omama. Takto vidia hrdinov rozprávky Radko a zakliata princezná Olívia.

pink-sun

Zastupujúce produkty kvapky pomoci
zakúpite online už dnes.

Vyberte si Váš obľúbený produkt a kliknite na
Chcem pomôcť.

Ajvy môžete byť kvapkou dobra pre tých, ktorí sa bez pomoci nezaobídu. Kúpou produktov označených logom Dropček prispejete na vzdelávací program Omama, čím zabezpečíte lepší štart do života drobcom – rómskym deťom. A ktovie, možno práve vďaka vám to budú môcť dotiahnuť na maturitu či diplom, ktoré im zabezpečia stálu prácu, a tým vyššiu životnú úroveň. Prete aj také príbehy píše život.

Spojme svoje kvapky pre more pomoci.

Ďakujeme!